Kontakti

KONTAKTI / CONTACTS

MUO CENTRALA, muo@muo.hr

TAJNIŠTVO, uprava@muo.hr 0912330798

MARKETING I VEZE S JAVNOŠĆU, public.relations@muo.hrmarketing@muo.hr 

RAČUNOVODSTVO, racunovodstvo@muo.hr 

ZBIRKA GVOZDANOVIĆ, zbirka.gvozdanovic@muo.hr           

RAVNATELJ / DIRECTOR

mr. sc. Sanjin Mihelić, muzejski savjetnik, sanjin.mihelic@muo.hr

ODJEL MUZEJSKIH ZBIRKI / COLLECTIONS DEPARTMENT

dr. sc. Marina Bagarić, muzejski savjetnik, voditeljica Zbirke arhitekture, Zbirke keramike i Zbirke oslikane kože, marina.bagaric@muo.hr   

dr. sc. Vanja Brdar Mustapić, muzejska savjetnica, voditeljica Zbirke namještaja i Zbirke varia, vanja.brdar.mustapic@muo.hr  

Vedrana Ceranja, kustosica, vedrana.ceranja@muo.hr

Mihaela Cik, kustosica, mihaela.cik@muo.hr

Antonija Dejanović, kustosica; viša dokumentaristica, voditeljica Dokumentacijske službe i voditeljica Zbirke glazbenih instrumenata, antonija.dejanovic@muo.hr  

dr. sc. Antonia Došen, viša kustosica, voditeljica Zbirke grafike i voditeljica Zbirke tiskarstva i knjigoveštva, antonia.dosen@muo.hr  

Marijana Paula Ferenčić, kustosica u Zbirci slikarstva, marijana.paula.ferencic@muo.hr

Jasmina Fučkan, muzejska savjetnica, voditeljica Zbirke bjelokosti i Zbirke kiparstva, jasmina.fuckan@muo.hr

Sandra Kandučar Trojan, muzejska savjetnica, voditeljica Zbirke stakla, sandra.kanducar@muo.hr  

dr. sc. Arijana Koprčina, muzejska savjetnica, voditeljica Zbirke metala, arijana.koprcina@muo.hr

Andrea Klobučar, muzejska savjetnica, voditeljica Zbirke tekstila i modnog pribora i Zbirke devocionalija, andrea.klobucar@muo.hr

Dunja Nekić, viša kustosica; dokumentaristica, voditeljica Zbirke fotografije do 1950., dunja.nekic@muo.hr  

dr. sc. Iva Prosoli, muzejska savjetnica, voditeljica Zbirke novije fotografije i Zbirke foto opreme, iva.prosoli@muo.hr  

dr. sc. Koraljka Vlajo, muzejska savjetnica, voditeljica Zbirke grafičkog dizajna i Zbirke produkt dizajna, koraljka.vlajo@muo.hr  

dr. sc. Vesna Lovrić Plantić, muzejska savjetnica, vesna.lovric.plantic@muo.hr

ODJEL KNJIŽNICE / LIBRARY DEPARTMENT

knjiznica@muo.hr

Josipa Hribar, pomoćna knjižničarka, josipa.hribar@muo.hr

PEDAGOŠKI ODJEL / EDUCATION DEPARTMENT

edukacija@muo.hr  

Iva Novak, viša kustosica pedagoginja, voditeljica Pedagoškog odjela, iva.novak@muo.hr

Marta Kuliš Aralica, muzejski pedagoginja, marta.kulis.aralica@muo.hr

Petra Galović, petra.galovic@muo.hr

ODJEL DOKUMENTACIJE / DOCUMENTATION DEPARTMENT

info@muo.hr

DOKUMENTACIJSKA SLUŽBA

Antonija Dejanović, kustosica; viša dokumentaristica, voditeljica Dokumentacijske službe i voditeljica Zbirke glazbenih instrumenata, antonija.dejanovic@muo.hr 

Klaudija Martines, viša muzejska tehničarka, klaudija.martines@muo.hr

INFORMATIČKA SLUŽBA

Zoran Svrtan, informatičar savjetnik, voditelj Informatičke službe, zoran.svrtan@muo.hr 

FOTO LABORATORIJ / PHOTOGRAPHY DEPARTMENT

Srećko Budek, viši fotograf, voditelj Foto laboratorija, srecko.budek@muo.hr 

Vedran Benović, viši fotograf, vedran.benovic@muo.hr 

RESTAURATORSKE RADIONICE / RESTORATION WORKSHOPS

RADIONICA ZA METAL, STAKLO I KERAMIKU / METAL, GLASS, CERAMICS WORKSHOP

Ana Stolar, konzervatorica-restauratorica predmeta umjetničkog obrta određenog materijala (metal, drvo, staklo, porculan, keramika, kost i dr. organski materijal) i predmeta industrijskog dizajna, ana.stolar@muo.hr

RADIONICA ZA SLIKE I SKULPTURE / PAINTING AND SCULPTURE RESTORATION WORKSHOP

Ksenija Pintar, konzervatorica-restauratorica savjetnica za slike na različitim nosiocima, ksenija.pintar@muo.hr 

mr. art. Jasminka Podgorski, konzervatorica-restauratorica savjetnica slika na različitim nosiocima i polikromirane drvene skulpture, jasminka.podgorski@muo.hr 

RADIONICA ZA TEKSTIL / TEXTILE RESTORATION WORKSHOP

Iva Čukman, konzervatorica-restauratorica savjetnica predmeta od tekstila i/ili kože, voditeljica Restauratorskih radionica, iva.cukman@muo.hr 

RADIONICA ZA NAMJEŠTAJ / FURNITURE WORKSHOP

Robert Brdarić, viši restaurator tehničar za užu specijalnost namještaj, robert.brdaric@muo.hr 

ODJEL ZA MARKETING I VEZE S JAVNOŠĆU / MARKETING AND PR

Andrea Gerenčer, voditeljica poslova za veze s javnošću, andrea.gerencer@muo.hr, 091 45 55 173

Marija Jurkić Flis, stručna suradnica za marketing, marija.jurkic.flis@muo.hr 

ODJEL ZAJEDNIČKIH POSLOVA

TAJNIŠTVO / ADMINISTRATION OFFICE

Lada Bikić, tajnica Muzeja, lada.bikic@muo.hr 

Snježana Jelovac, viša muzejska tehničarka, snjezana.jelovac@muo.hr

Dijana Bećić, voditeljica službe prodaje/ovlaštena predstavnica za javnu nabavu, dijana.becic@muo.hr

Vesna Validžić, administrativna korespondentica, vesna.validzic@muo.hr 

Jasna Karaula, jasna.karaula@muo.hr

FINANCIJE I RAČUNOVODSTVO / FINANCE OFFICE

Maša Fišer, masa.fiser@muo.hr

SLUŽBA PRODAJE / SALES DEPARTMENT

Dijana Bećić, voditeljica službe prodaje/ovlaštena predstavnica za javnu nabavu, dijana.becic@muo.hr

Martina Kučiš, služba prodaje, martina.kucis@muo.hr

Manuela Grizelj, služba prodaje, manuela.grizelj@muo.hr

SLUŽBA ODRŽAVANJA OBJEKTA / TECHNICAL DEPARTMENT 

dr. sc. Irma Huić, dipl. ing. arh., voditeljica Službe održavanja objekta, irma.huic@muo.hr

SPREMAČKA SLUŽBA / MAINTENANCE

Brigitte Čorak

Ljubica Gregurić

Suzana Krhen

Blaženka Ljubić

Ljiljana Maršanić

Vesna Muhić

Ana Stepić

TEHNIČKA SLUŽBA / TECHNICIANS

Zoran Čulibrk

Luka Kovačević

Ivo Lovrić

Dražen Kordej

Davor Valdec