Kontakti

MUO  muo@muo.hr  01 4882 111

TAJNIŠTVO   uprava@muo.hr  01 4882 118

MARKETING I VEZE S JAVNOŠĆU   marketing@muo.hr  01 4882 123

RAČUNOVODSTVO   racunovodstvo@muo.hr  01 4882 120

ZBIRKA GVOZDANOVIĆ  zbirka.gvozdanovic@muo.hr   01 4851 531         

MUO SHOP   01 4882 110

INFO PULT   01 4882 125

RAVNATELJ MUO

Miroslav Gašparović, muzejski savjetnik  miroslav.gasparovic@muo.hr

ODJEL MUZEJSKIH ZBIRKI

dr. sc. Vesna Lovrić Plantić, muzejski savjetnik, voditeljica Odjela zbirki, voditeljica Zbirke satova, vesna.lovric.plantic@muo.hr  01 4882 135

dr. sc. Marina Bagarić, muzejski savjetnik, znanstveni suradnik, voditeljica Zbirke arhitekture, Zbirke keramike i Zbirke oslikane kože, marina.bagaric@muo.hr   01 4882 138

dr. sc. Vanja Brdar Mustapić, muzejski savjetnik, voditeljica Zbirke Namještaja i Zbirke varia, vanja.brdar.mustapic@muo.hr  01 4882 140

Antonija Dejanović, kustos; dokumentarist, voditeljica Dokumentacijske službe i voditeljica Zbirke glazbenih instrumenata, antonija.dejanovic@muo.hr  01  4882 139

dr. sc. Antonia Došen, viši kustos, kustos u Zbirci grafike, antonia.dosen@muo.hr  01 4882 122

Marijana Paula Ferenčić, kustos pripravik u Zbirci slikarstva, marijana.paula.ferencic@muo.hr 01 4882 121

Jasmina Fučkan, viši kustos, voditeljica Zbirke bjelokosti i Zbirke kiparstva, jasmina.fuckan@muo.hr 01 4882 111

Miroslav Gašparović, muzejski savjetnik, voditelj Zbirke slikarstva, miroslav.gasparovic@muo.hr

dr. sc. Anđelka Galić, muzejski savjetnik, voditeljica Zbirke grafike i Zbirke tiskarstva i knjigoveštva, andelka.galic@muo.hr  01 4882 122

Sandra Kandučar Trojan, viši kustos, voditeljica Zbirke stakla, sandra.kanducar@muo.hr  01 4882 136

dr. sc. Arijana Koprčina, muzejski savjetnik, voditeljica Zbirke metala, arijana.koprcina@muo.hr 01 4882 136

Andrea Klobučar, viši kustos, voditeljica Zbirke tekstila i modnog pribora, andrea.klobucar@muo.hr 01 4882-141

Petra Milovac, kustos, petra.milovac@muo.hr  01 4882 139

Dunja Nekić, kustos; dokumentarist, voditeljica Zbirke fotografije do 1950., dunja.nekic@muo.hr  01 4882 137

dr. sc. Iva Prosoli, viši kustos, voditeljica Zbirke novije fotografije i Zbirke foto opreme, iva.prosoli@muo.hr  01 4882 134

Koraljka Vlajo, viši kustos, voditeljica Zbirke grafičkog dizajna i Zbirke produkt dizajna, koraljka.vlajo@muo.hr  01 4882 137

ODJEL KNJIŽNICE

dr. sc. Anđelka Galić, muzejski savjetnik, znanstveni suradnik, voditeljica Odjela knjižnice, voditeljica Zbirke grafike i Zbirke tiskarstva i knjigoveštva, andelka.galic@muo.hr   01 4882 122

Maja Grims Nonveiller, diplomirana knjižničarka, maja.grims.nonveiller@muo.hr 01 4882 122

Josipa Hribar, josipa.hribar@muo.hr 01 4882 124

PEDAGOŠKI ODJEL >

edukacija@muo.hr  01 4882 126

Iva Novak, muzejski pedagog, kustos, iva.novak@muo.hr 01 4882 135

Marta Kuliš Aralica, muzejski pedagog, marta.kulis.aralica@muo.hr 01 4882126

ODJEL DOKUMENTACIJE

Antonija Dejanović, kustos; dokumentarist, voditeljica
Dokumentacijske službe i voditeljica Zbirke glazbenih instrumenata, antonija.dejanovic@muo.hr  01 4882 139

Zoran Svrtan, informatičar savjetnik, voditelj Informatičke
službe, zoran.svrtan@muo.hr 01 4882 137

Klaudija Martines, klaudija.martines@muo.hr01 4882 139

FOTO LABORATORIJ

Srećko Budek, viši fotograf, voditelj Foto laboratorija, srecko.budek@muo.hr 01 4882 127

Vedran Benović, fotograf, vedran.benovic@muo.hr 01 4882 127

RADIONICA ZA METAL, STAKLO I KERAMIKU

Goran Budija, restaurator, goran.budija@muo.hr 01 4882 128

Ana Stolar, restaurator, ana.stolar@muo.hr01 4882 128

RADIONICA ZA SLIKE I SKULPTURE

Ksenija Pintar, viši restaurator, ksenija.pintar@muo.hr 01 4882 142

mr. art. Jasminka Podgorski, viši restaurator,jasminka.podgorski@muo.hr 01 4882 129

RADIONICA ZA TEKSTIL

Iva Čukman, restaurator savjetnik, iva.cukman@muo.hr 01 4882 133

Antonina Srša, restaurator savjetnik, antonina.srsa@muo.hr 01 4882 133

RADIONICA ZA NAMJEŠTAJ

Robert Brdarić, preparator, robert.brdaric@muo.hr 01 4882 112

ODJEL ZA MARKETING I VEZE S JAVNOŠĆU

telefon/telefaks  01  4826 917

mr. sc. Vesna Jurić Bulatović, voditeljica Odjela za marketing i PR, vesna.juric.bulatovic@muo.hr 01 4882 148

Andrea Gerenčer, voditeljica PR-a, andrea.gerencer@muo.hr  01 4882 123

Vesna Validžić, informator posebnih događanja, vesna.validzic@muo.hr 01 4882 123

Marija Jurkić, stručna suradnica za marketing marija.jurkic@muo.hr 01 4882 131

Marina Lukić, voditeljica službe prodaje, marina.lukic@muo.hr 01 4882 131

Martina Kučiš, info pult i služba prodaje  01 4882 125

Ljiljana Maršanić, info pult i služba prodaje 01 4882 125

ODJEL ZAJEDNIČKIH POSLOVA

TAJNIŠTVO

Lada Bikić, tajnica Muzeja lada.bikic@muo.hr  01 4882 119

Štefica Crnić, stefica.crnic@muo.hr01 4882 118

Snježana Jelovac, snjezana.jelovac@muo.hr01 4882 121

Jasna Karaula 01 4882 120

ODJEL ZA PROJEKTE

Vesna Ledić, voditeljica projekta, vesna.ledic@muo.hr 01 4882 114

KUSTOS ZA IZLOŽBENU DJELATNOST

Adriana Prlić, adriana.prlic@muo.hr 01 4882 114

RAČUNOVODSTVO

Biserka Ferčec, voditeljica računovodstva, biserka.fercec@muo.hr 01 4882 117

Nada Ćurković, nada.curkovic@muo.hr 01 4882 120

EKONOM ZA NABAVKU POTROŠNOG MATERIJALA

Ljiljana Maršanić, 01 4882 131

Grizelj Manuela

SLUŽBA ODRŽAVANJA OBJEKTA

Irma Huić, voditeljica Službe održavanja objekta, irma.huic@muo.hr01 4882 121

SPREMAČKA SLUŽBA 

01 4882 113, 01 4882 114

Brigitte Čorak

Ljubica Gregurić

Suzana Krhen

Blaženka Ljubić

Vesna Muhić

Ana Stepić

TEHNIČKA SLUŽBA 

01 4882 116

Zoran Čulibrk

Branko Dujić

Luka Kovačević

Ivo Lovrić

Marijan Muhić

Ljerko Rihter

Davor Valdec