Kontakti

KONTAKTI / CONTACTS

MUO CENTRALA, muo@muo.hr  01 4882 111

TAJNIŠTVO, uprava@muo.hr  01 4882 118

MARKETING I VEZE S JAVNOŠĆU, public.relations@muo.hrmarketing@muo.hr  01 4882 114

RAČUNOVODSTVO, racunovodstvo@muo.hr  01 4882 120

ZBIRKA GVOZDANOVIĆ, zbirka.gvozdanovic@muo.hr           

MUO SHOP  

INFO PULT   01 4882 125

RAVNATELJ / DIRECTOR

Miroslav Gašparović, muzejski savjetnik, miroslav.gasparovic@muo.hr

ODJEL MUZEJSKIH ZBIRKI / COLLECTIONS DEPARTMENT

dr. sc. Vesna Lovrić Plantić, muzejski savjetnik, voditeljica Odjela zbirki, voditeljica Zbirke satova, vesna.lovric.plantic@muo.hr  

dr. sc. Marina Bagarić, muzejski savjetnik, voditeljica Zbirke arhitekture, Zbirke keramike i Zbirke oslikane kože, marina.bagaric@muo.hr   

dr. sc. Vanja Brdar Mustapić, muzejski savjetnik, voditeljica Zbirke Namještaja i Zbirke varia, vanja.brdar.mustapic@muo.hr  

Mihaela Cik, kustos, mihaela.cik@muo.hr

Antonija Dejanović, kustos; viši dokumentarist, voditeljica Dokumentacijske službe i voditeljica Zbirke glazbenih instrumenata, antonija.dejanovic@muo.hr  

dr. sc. Antonia Došen, viši kustos, voditeljica Zbirke grafike i voditeljica Zbirke tiskarstva i knjigoveštva, antonia.dosen@muo.hr  

Marijana Paula Ferenčić, kustos u Zbirci slikarstva, marijana.paula.ferencic@muo.hr

Jasmina Fučkan, viši kustos, voditeljica Zbirke bjelokosti i Zbirke kiparstva, jasmina.fuckan@muo.hr

Miroslav Gašparović, muzejski savjetnik, voditelj Zbirke slikarstva, miroslav.gasparovic@muo.hr

Sandra Kandučar Trojan, viši kustos, voditeljica Zbirke stakla, sandra.kanducar@muo.hr  

dr. sc. Arijana Koprčina, muzejski savjetnik, voditeljica Zbirke metala, arijana.koprcina@muo.hr

Andrea Klobučar, muzejski savjetnik, voditeljica Zbirke tekstila i modnog pribora i Zbirke devocionalija, andrea.klobucar@muo.hr

Dunja Nekić, viši kustos; dokumentarist, voditeljica Zbirke fotografije do 1950., dunja.nekic@muo.hr  

dr. sc. Iva Prosoli Stojkovska, muzejski savjetnik, voditeljica Zbirke novije fotografije i Zbirke foto opreme, iva.prosoli@muo.hr  

Koraljka Vlajo, muzejski savjetnik, voditeljica Zbirke grafičkog dizajna i Zbirke produkt dizajna, koraljka.vlajo@muo.hr  

ODJEL KNJIŽNICE / LIBRARY DEPARTMENT

Maja Grims Nonveiller, diplomirana knjižničarka, maja.grims.nonveiller@muo.hr

Josipa Hribar, pomoćna knjižničarka, josipa.hribar@muo.hr

PEDAGOŠKI ODJEL / EDUCATION DEPARTMENT

edukacija@muo.hr  01 4882 126

Iva Novak, viši kustos pedagog, voditeljica Pedagoškog odjela, iva.novak@muo.hr

Marta Kuliš Aralica, muzejski pedagog, marta.kulis.aralica@muo.hr

Vedrana Ceranja, kustos, vedrana.ceranja@muo.hr

ODJEL DOKUMENTACIJE / DOCUMENTATION DEPARTMENT

info@muo.hr

Antonija Dejanović, kustos; viši dokumentarist, voditeljica
Dokumentacijske službe i voditeljica Zbirke glazbenih instrumenata, antonija.dejanovic@muo.hr 

Zoran Svrtan, informatičar savjetnik, voditelj Informatičke
službe, zoran.svrtan@muo.hr 

Klaudija Martines, viši muzejski tehničar, klaudija.martines@muo.hr

FOTO LABORATORIJ / PHOTOGRAPHY DEPARTMENT

Srećko Budek, viši fotograf, voditelj Foto laboratorija, srecko.budek@muo.hr 

Vedran Benović, viši fotograf, vedran.benovic@muo.hr 

RESTAURATORSKE RADIONICE / RESTORATION WORKSHOPS

RADIONICA ZA METAL, STAKLO I KERAMIKU / METAL, GLASS, CERAMICS WORKSHOP

Goran Budija, konzervator-restaurator predmeta umjetničkog obrta određenog materijala (metal, drvo, staklo, porculan, keramika, kost i dr. organski materijal) goran.budija@muo.hr 

Ana Stolar, konzervator-restaurator predmeta umjetničkog obrta određenog materijala (metal, drvo, staklo, porculan, keramika, kost i dr. organski materijal) i predmeta industrijskog dizajna, ana.stolar@muo.hr

RADIONICA ZA SLIKE I SKULPTURE / PAINTING AND SCULPTURE RESTORATION WORKSHOP

Ksenija Pintar, viši konzervator-restaurator slika na različitim nosiocima i polikromne drvene skulpture, ksenija.pintar@muo.hr 

mr. art. Jasminka Podgorski, konzervator-restaurator savjetnik za slike na različitim nosiocima i drvene polikromne skulpture, jasminka.podgorski@muo.hr 

RADIONICA ZA TEKSTIL / TEXTILE RESTORATION WORKSHOP

Iva Čukman, konzervator-restaurator savjetnik predmeta od tekstila i/ili kože, voditeljica Restauratorskih radionica, iva.cukman@muo.hr 

RADIONICA ZA NAMJEŠTAJ / FURNITURE WORKSHOP

Robert Brdarić, viši restaurator tehničar za užu specijalnost namještaj, robert.brdaric@muo.hr 

ODJEL ZA MARKETING I VEZE S JAVNOŠĆU / MARKETING AND PR

Andrea Gerenčer, voditeljica poslova za veze s javnošću, andrea.gerencer@muo.hr  01 4882 114

Marija Jurkić Flis, stručna suradnica za marketing, marija.jurkic@muo.hr 

ODJEL ZAJEDNIČKIH POSLOVA

TAJNIŠTVO / ADMINISTRATION OFFICE

Lada Bikić, tajnica Muzeja, lada.bikic@muo.hr  01 4882 119

Snježana Jelovac, viši muzejski tehničar, snjezana.jelovac@muo.hr 01 4882 121

Dijana Bećić, voditeljica službe prodaje/ovlaštena predstavnica za javnu nabavu, dijana.becic@muo.hr 01 4882 119

Vesna Validžić, informator posebnih događanja, vesna.validzic@muo.hr  01 4882 118

Jasna Karaula, jasna.karaula@muo.hr

FINANCIJE I RAČUNOVODSTVO / FINANCE OFFICE

Marinela Butorac, voditeljica financija i računovodstva, marinela.butorac@muo.hr 01 4882 117

Maša Fišer, masa.fiser@muo.hr

SLUŽBA PRODAJE / SALES DEPARTMENT

Dijana Bećić, voditeljica službe prodaje/ovlaštena predstavnica za javnu nabavu, dijana.becic@muo.hr 01 4882 119

Martina Kučiš, info pult i služba prodaje  01 4882 125

Manuela Grizelj, info pult i služba prodaje  01 4882 125

ODJEL ZA PROJEKTE / PROJECTS OFFICE

Vesna Ledić, voditeljica projekata, vesna.ledic@muo.hr, 01 4882 114

Adriana Belay, kustos za izložbenu djelatnost, adriana.belay@muo.hr

SLUŽBA ODRŽAVANJA OBJEKTA / TECHNICAL DEPARTMENT 

dr. sc. Irma Huić, dipl. ing. arh., voditeljica Službe održavanja objekta, irma.huic@muo.hr

SPREMAČKA SLUŽBA / MAINTENANCE

Brigitte Čorak

Ljubica Gregurić

Suzana Krhen

Blaženka Ljubić

Ljiljana Maršanić

Vesna Muhić

Ana Stepić

TEHNIČKA SLUŽBA / TECHNICIANS

Zoran Čulibrk

Branko Dujić

Luka Kovačević

Ivo Lovrić

Marijan Muhić

Dražen Kordej

Davor Valdec