Kontakti

MUO  muo@muo.hr  01 4882 111

TAJNIŠTVO   uprava@muo.hr  01 4882 118

MARKETING I VEZE S JAVNOŠĆU   marketing@muo.hr  01 4882 123

RAČUNOVODSTVO   racunovodstvo@muo.hr  01 4882 120

ZBIRKA GVOZDANOVIĆ  zbirka.gvozdanovic@muo.hr   01 4851 531         

MUO SHOP   01 4882 110

INFO PULT   01 4882 125

RAVNATELJ MUO

Miroslav Gašparović, muzejski savjetnik  miroslav.gasparovic@muo.hr

ODJEL MUZEJSKIH ZBIRKI

dr. sc. Vesna Lovrić Plantić, muzejski savjetnik, voditeljica Odjela zbirki, voditeljica Zbirke satova, vesna.lovric.plantic@muo.hr  01 4882 135

dr. sc. Marina Bagarić, muzejski savjetnik, znanstveni suradnik, voditeljica Zbirke arhitekture, Zbirke keramike i Zbirke oslikane kože, marina.bagaric@muo.hr   01 4882 138

dr. sc. Vanja Brdar Mustapić, muzejski savjetnik, voditeljica Zbirke Namještaja i Zbirke varia, vanja.brdar.mustapic@muo.hr  01 4882 140

Antonija Dejanović, kustos; viši dokumentarist, voditeljica Dokumentacijske službe i voditeljica Zbirke glazbenih instrumenata, antonija.dejanovic@muo.hr  01  4882 139

dr. sc. Antonia Došen, viši kustos, kustos u Zbirci grafike, antonia.dosen@muo.hr  01 4882 122

Marijana Paula Ferenčić, kustos u Zbirci slikarstva, marijana.paula.ferencic@muo.hr 01 4882 121

Jasmina Fučkan, viši kustos, voditeljica Zbirke bjelokosti i Zbirke kiparstva, jasmina.fuckan@muo.hr 01 4882 111

Miroslav Gašparović, muzejski savjetnik, voditelj Zbirke slikarstva, miroslav.gasparovic@muo.hr

dr. sc. Anđelka Galić, muzejski savjetnik, voditeljica Zbirke grafike i Zbirke tiskarstva i knjigoveštva, andelka.galic@muo.hr  01 4882 122

Sandra Kandučar Trojan, viši kustos, voditeljica Zbirke stakla, sandra.kanducar@muo.hr  01 4882 136

dr. sc. Arijana Koprčina, muzejski savjetnik, voditeljica Zbirke metala, arijana.koprcina@muo.hr 01 4882 136

Andrea Klobučar, viši kustos, voditeljica Zbirke tekstila i modnog pribora, andrea.klobucar@muo.hr 01 4882-141

Petra Milovac, viši kustos, petra.milovac@muo.hr  01 4882 139

Dunja Nekić, viši kustos; dokumentarist, voditeljica Zbirke fotografije do 1950., dunja.nekic@muo.hr  01 4882 134

dr. sc. Iva Prosoli, viši kustos, voditeljica Zbirke novije fotografije i Zbirke foto opreme, iva.prosoli@muo.hr  01 4882 134

Koraljka Vlajo, muzejski savjetnik, voditeljica Zbirke grafičkog dizajna i Zbirke produkt dizajna, koraljka.vlajo@muo.hr  01 4882 137

ODJEL KNJIŽNICE

dr. sc. Anđelka Galić, muzejski savjetnik, znanstveni suradnik, voditeljica Odjela knjižnice, voditeljica Zbirke grafike i Zbirke tiskarstva i knjigoveštva, andelka.galic@muo.hr   01 4882 122

Maja Grims Nonveiller, diplomirana knjižničarka, maja.grims.nonveiller@muo.hr 01 4882 122

Josipa Hribar, josipa.hribar@muo.hr 01 4882 124

PEDAGOŠKI ODJEL >

edukacija@muo.hr  01 4882 126

Iva Novak, muzejski pedagog, kustos, iva.novak@muo.hr 01 4882 135

Marta Kuliš Aralica, muzejski pedagog, marta.kulis.aralica@muo.hr 01 4882 126

Vedrana Ceranja vedrana.ceranja@muo.hr 01 4882 126

ODJEL DOKUMENTACIJE

Antonija Dejanović, kustos; viši dokumentarist, voditeljica
Dokumentacijske službe i voditeljica Zbirke glazbenih instrumenata, antonija.dejanovic@muo.hr  01 4882 139

Zoran Svrtan, informatičar savjetnik, voditelj Informatičke
službe, zoran.svrtan@muo.hr 01 4882 137

Klaudija Martines, klaudija.martines@muo.hr01 4882 139

FOTO LABORATORIJ

Srećko Budek, viši fotograf, voditelj Foto laboratorija, srecko.budek@muo.hr 01 4882 127

Vedran Benović, viši fotograf, vedran.benovic@muo.hr 01 4882 127

RADIONICA ZA METAL, STAKLO I KERAMIKU

Goran Budija, restaurator, goran.budija@muo.hr 01 4882 128

Ana Stolar, restaurator, ana.stolar@muo.hr 01 4882 128

RADIONICA ZA SLIKE I SKULPTURE

Ksenija Pintar, viši restaurator, ksenija.pintar@muo.hr 01 4882 142

mr. art. Jasminka Podgorski, restaurator savjetnik, jasminka.podgorski@muo.hr 01 4882 129

RADIONICA ZA TEKSTIL

Iva Čukman, restaurator savjetnik, iva.cukman@muo.hr 01 4882 133

Antonina Srša, restaurator savjetnik, antonina.srsa@muo.hr 01 4882 133

RADIONICA ZA NAMJEŠTAJ

Robert Brdarić, preparator, robert.brdaric@muo.hr 01 4882 112

ODJEL ZA MARKETING I VEZE S JAVNOŠĆU

Andrea Gerenčer, voditeljica poslova za veze s javnošću, andrea.gerencer@muo.hr  01 4882 114

Marija Jurkić Flis, stručna suradnica marija.jurkic@muo.hr 01 4882 131

ODJEL ZAJEDNIČKIH POSLOVA

TAJNIŠTVO

Lada Bikić, tajnica Muzeja lada.bikic@muo.hr  01 4882 119

Antonela Ćopo, antonela.copo@muo.hr 01 4882 118

Snježana Jelovac, snjezana.jelovac@muo.hr 01 4882 121

Vesna Validžić, informator posebnih događanja, vesna.validzic@muo.hr 01 4882 119

Jasna Karaula 01 4882 120

RAČUNOVODSTVO

Biserka Ferčec, voditeljica računovodstva, biserka.fercec@muo.hr 01 4882 117

Nada Ćurković, nada.curkovic@muo.hr 01 4882 120

SLUŽBA PRODAJE

Marina Lukić, voditeljica službe prodaje, marina.lukic@muo.hr 01 4882 119

Martina Kučiš, info pult i služba prodaje  01 4882 125

Ljiljana Maršanić, info pult i služba prodaje 01 4882 125

EKONOM ZA NABAVKU POTROŠNOG MATERIJALA

Ljiljana Maršanić, 01 4882 131

Grizelj Manuela

ODJEL ZA PROJEKTE

Vesna Ledić, voditeljica projekta, vesna.ledic@muo.hr 01 4882 114

Adriana Prlić, kustos za izložbenu djelatnost, adriana.prlic@muo.hr 01 4882 114

SLUŽBA ODRŽAVANJA OBJEKTA

dr.sc. Irma Huić, dipl.ing.arh., voditeljica Službe održavanja objekta, irma.huic@muo.hr 01 4882 121

SPREMAČKA SLUŽBA 

01 4882 113, 01 4882 114

Brigitte Čorak

Ljubica Gregurić

Suzana Krhen

Blaženka Ljubić

Vesna Muhić

Ana Stepić

TEHNIČKA SLUŽBA 

01 4882 116

Zoran Čulibrk

Branko Dujić

Luka Kovačević

Ivo Lovrić

Marijan Muhić

Dražen Kordej

Davor Valdec